Forum PROFESJA -=BarManI=- KRAKÓW Strona Główna PROFESJA -=BarManI=- KRAKÓW
(: Alkohole to Nasza Specjalność :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukiwani Promotorzy/Ambasadorzy marki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PROFESJA -=BarManI=- KRAKÓW Strona Główna -> Ogłoszenia pracy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PMT

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 07:47    Temat postu: Poszukiwani Promotorzy/Ambasadorzy marki Odpowiedz z cytatem

Ogólnopolska Agencja PMT Marketing System poszukuje osób na stanowisko:

Promotor/ Ambasador Marki
Miejsce pracy: Kraków, różne lokalizacje
Stawka: 20zł/h

Oferujemy:
• Szkolenie z profesjonalnym trenerem biznesu
• Wzrost kompetencji sprzedażowych
• Wsparcie merytoryczne w trakcie trwania Projektu
• Poszerzanie swojej wiedzy z zakresu luksusowych alkoholi

Oczekujemy:
• Wiedzy z zakresu marek alkoholi premium
• Chęci rozwoju kompetencji sprzedażowych
• Otwartości na ludzi
• Doświadczenie barmańskie będzie dodatkowym
atutem
• Książeczki sanepidu
• Dyspozycyjności w okresie wrzesień 2017 – czerwiec 2018 (godziny do ustalenia)

Jeśli chciałbyś dołączyć do ciekawego projektu i budować zespół Ambasadorów Marki w sieciach handlowych, mistrzów sprzedaży bezpośredniej dla wiodącego producenta luksusowych alkoholi -

czekamy na Twoje zgłoszenie do dnia 18.07.2017!

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
Ja, niżej podpisana(y), oświadczam, ze zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2281, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych PMT MARKETING SYSTEM sp. z o.o. sp. k.
(dalej „Spółka”) z siedziba w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę. Oświadczam, ze zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak
również ze udostępnienie moich danych jest dobrowolne i może być w każdym czasie przeze mnie odwołane. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) Ustawy. Zgodnie z art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.), wyrażam zgodę na używanie przez administratora danych osobowych PMT MARKETING SYSTEM sp. z o.o. sp. k. telekomunikacyjnych
urządzeń końcowych w celu kontaktowanie się ze mną i przedstawiania mi ofert pracy, informowania o prowadzonych działaniach rekrutacyjnych przez Spółkę.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 06, 2017 07:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PROFESJA -=BarManI=- KRAKÓW Strona Główna -> Ogłoszenia pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: